1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi
A+A-

Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde mücadele eden Kayseri temsilcilerinden Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü deplasmanda Zirve Üniversitesi'ne 97-61 yenilerek ligdeki 7. yenilgisini aldı. Üniver

Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde mücadele eden Kayseri temsilcilerinden Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü deplasmanda Zirve Üniversitesi'ne 97-61 yenilerek ligdeki 7. yenilgisini aldı.
Üniversite Gençlik ve Spor Kulübü'nün Antrenör-oyuncusu Hasan Aksoyak, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, "Ligin sonuna doğru yaklaştığımız bu maçta nispeten genç oyunculardan oluşan bir kadroyla salona çıktık ve maç genelinde bu oyuncularıma yer verdim. Rakibimiz, gerçekten çok koşan, maçın başından sonuna kadar mücadele eden bir kadroya sahip. Maça iyi başladık ama ilk 5 dakikadan sonra rakibimiz özellikle pota altından bulduğu sayılarla farkı açmaya başladı. 2. periyodun ilk 7 dakikasında yakaladıkları 23-5 'lik seriye karşılık veremedik ve soyunma odasına farklı bir şekilde geride girdik. Maçın 2. yarısında ise karşılıklı sayılarla geçen mücadeleden 97-61 mağlup ayrıldık'' dedi.
Haftaya kendi sahalarında oynayacakları Adanaspor müsabakası ile ligi tamamlayacaklarını kaydeden Aksoyak, ''Lig başlarken koymuş olduğumuz hedefimize mevcut genç kadromuzla ulaşmış durumdayız. Önümüzdeki hafta da sahamızda iyi bir mücadele sergileyerek ligi tamamlamak istiyoruz. Seneye yine aynı kadromuzla mücadelemize devam edeceğiz. Zirve Üniversitesi antrenör ve oyuncularını centilemence mücadelelerinden dolayı tebrik ediyor, bundan sonraki müsabakalarında başarılar diliyorum" dedi.
(ZB-Y)

28.01.2013 10:03:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT