1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi
A+A-

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 6.Grupta mücadele eden ve 4 galibiyeti bulunan Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Zirve Üniversitesi maçının hazırlıklarına başl

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 6.Grupta mücadele eden ve 4 galibiyeti bulunan Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Zirve Üniversitesi maçının hazırlıklarına başladı.
Antrenör-Oyuncu Hasan Aksoyak maç hakkında yaptığı değerlendirmede, "Bugüne kadar oynadığımız müsabakalarda 4 galibiyet aldık. Bu hafta deplasmanda ligin ve grubumuzun güçlü ekiplerinden 2. grubu garantileyen Zirve Üniversitesi ile oynayacağız. Sezon başında rakimizle sahamızda oynadığımız müsabaka 7 sayı farkla mağlup ayrılmıştık.Maçın önemini ve zorluğunu biliyoruz" diye konuştu.
Aksoyak, "Çalışmalarımız bu doğrultuda devam ediyor. Rakibimiz çok koşan ve çok baskı yapan bir takım, şut yüzdeleri de çok yüksek , bu maçtaki amacımız bir sürprize imza atarak rakibimizi yenebilmek ve ligdeki 5. galibiyetimizi alabilmek olacaktır.Maça tamamen genç kadromuzla gideceğiz. Maçta hakeden tarafın kazanması ve centilmence bir mücadele olması dileğiyle rakibimize başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.
Dün yapılan antrenman sonrası antrenör-idareci ve sporcular takım oyuncularından İdris Güneş'in 21. yaş gününü kestikleri pasta ile kutladılar.
(AÖ-Y)

24.01.2013 16:20:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT