1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erkan'dan Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası Açıklaması

Erkan'dan Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası Açıklaması

Erkandan Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası Açıklaması
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Müftülüğü tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ekmek israfının önlenmesine ilişkin toplumsal bir duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla başlattığı ve Di

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Müftülüğü tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ekmek israfının önlenmesine ilişkin toplumsal bir duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla başlattığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı'nın da destek verdiği kampanya destek çağrısında bulunuldu.
Kdz. Ereğli Müftüsü Mustafa Erkan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ekmek israfının önlenmesine ilişkin toplumsal bir duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla başlattığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı'nın da destek verdiği kampanyanın önem taşıdığını söyledi.
Ereğli halkına kampanyaya destek çağrısında bulunduklarını belirten Erkan, " Bizde bu kampanyaya vatandaşlarımızın destek vermelerini sağlamak amacıyla ilçemizdeki camilerde israfın önlenmesi amacıyla tüm hutbe ve vaazlarımızda bu konudan bahsedeceğiz" dedi.
(HH-OA-Y)

19.01.2013 17:06:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT