1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erişen: "aziz Yıldırım'ı Şiddetle Kınıyoruz"

Erişen: "aziz Yıldırım'ı Şiddetle Kınıyoruz"

Erişen: aziz Yıldırımı Şiddetle Kınıyoruz
A+A-

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, Aziz Yıldırım'ın gazetecilere yönelik yaptığı benzetmeye tepki göstererek, "Basın mensubu arkadaşlarımız için kullandığı çirkin benzetmeden do

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, Aziz Yıldırım'ın gazetecilere yönelik yaptığı benzetmeye tepki göstererek, "Basın mensubu arkadaşlarımız için kullandığı çirkin benzetmeden dolayı kendisini şiddetli kınıyoruz" dedi.
Erişen yaptığı yazılı açıklamada, amaçları sadece ekmek parası peşinde olan gazetecilere yönelik çirkin benzetmenin kabul edilemez olduğunu belirterek şöyle konuştu:
"Türkiye'ye mal olmuş bir camianın başkanının kendilerini ve o camiayı var eden basın mensubu arkadaşlarımıza yönelik kullandığı çirkin benzetmeden dolayı kendisini şiddetli kınıyoruz. Başta basın mensupları olmak üzere mensubu bulunduğu Fenerbahçe camiasından da özür dilemesini bekliyoruz. Bununla da yetinmiyor bu büyük camianın üzerinden de elini çekmesini ve istifa etmesini uygun buluyoruz ve bekliyoruz."
(RCP-SLH-Eİ-Y)

13.02.2013 19:15:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT