1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ergül Ticaret'ten Av. Murat Ülgen'e İ.ö.o'na Sponsorluk Desteği

Ergül Ticaret'ten Av. Murat Ülgen'e İ.ö.o'na Sponsorluk Desteği

Ergül Ticaretten Av. Murat Ülgene İ.ö.ona Sponsorluk Desteği
A+A-

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinin tanınmış esnaflarından merhum Yaşar Ergül'ün oğlu (Alamalı Yaşar) kuyumcu Sabri Ergül, ilçede kısa sürede sportif ve eğitim anlamındaki başarısıyla göz dolduran Av. Mu

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinin tanınmış esnaflarından merhum Yaşar Ergül'ün oğlu (Alamalı Yaşar) kuyumcu Sabri Ergül, ilçede kısa sürede sportif ve eğitim anlamındaki başarısıyla göz dolduran Av. Murat Ülgen İlk veOrta Okulu'na spor malzemesi konusunda sponsorluk desteğinde bulundu.
Bu yıl Kastamonu Şampiyonu olan Voleybol Takımı'nda ve okul öğrencilerinin sportif etkinliklerinde kullanması için Av. Murat Ülgen İlk ve Orta Okulu'na eşofman ve spor malzemesi yardımında bulunulmasının ardından okul yönetimi ise okullarına yaptıkları yardımlardan dolayı kuyumcu esnafı Sabri Ergül'e teşekkür ziyaretinde bulunarak tüm öğrencileri ve okulları adına kendisine bir teşekkür plaketi takdim ettiler.
Sabri Ergül ise aile büyükleri merhum babası Yaşar Ergül'den edindikleri esnaflık ve kişilikle sosyal sorumluluk düşüncesiyle bu tarz yardımlarının devam edeceğini kaydederek Av. Murat Ülgen İ.Ö.O yönetimine nazik davranışlarından dolayı teşekkür etti.
(AD-OA-Y)

16.01.2013 15:53:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT