1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ergani'de Yollar Köstebek Yuvasına Döndü

Ergani'de Yollar Köstebek Yuvasına Döndü

Erganide Yollar Köstebek Yuvasına Döndü
A+A-

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yollarda oluşan çukurlar kazalara davetiye çıkarırken, adeta köstebek yuvasını anımsadan yollar sürücülerin tepkisine neden oldu. Dicle ve İstasyon Caddesi'nde yollard

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yollarda oluşan çukurlar kazalara davetiye çıkarırken, adeta köstebek yuvasını anımsadan yollar sürücülerin tepkisine neden oldu.
Dicle ve İstasyon Caddesi'nde yollarda yağışlarla birlikte oluşan büyük çaptaki çukurlar kazalara davetiye çıkarıyor. Çukurlardan hem kendilerinin hem de araçlarının zarar gördüğünü belirten sürücüler, yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını istedi. Sürücüler, "Yollarda meydana gelen çukurlar yüzünden araçlarımız ciddi hasar görüyor. Biz de, yağışlı günlerde su birikintilerinin çukur olduğunu bilemeyince üstünden geçmek zorunda kalıyoruz ve çukurun içinde bulunan su, çoğu zaman yolda yürüyen şahısların üstüne sıçrıyor. Seyir halindeyken çukurlara bata çıka gidip gelmekten araçlarımız büyük görüyor. Bu sorun bizleri hem maddi hem de manevi olarak olumsuz etkilemektedir" ifadelerini kullandı.
(ET-AKK-Y)

10.01.2013 15:04:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT