1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ergan'a 4 Otel İhalesi Açıldı

Ergan'a 4 Otel İhalesi Açıldı

Ergana 4 Otel İhalesi Açıldı
A+A-

Erzincan İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuygun, Ergan Dağı Kayak Merkezi'nde yapılmak üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 4 otelin ihalesi ilana çıktığını söyledi. Erzincan İl Genel Meclisi ş

Erzincan İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuygun, Ergan Dağı Kayak Merkezi'nde yapılmak üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 4 otelin ihalesi ilana çıktığını söyledi.
Erzincan İl Genel Meclisi şubat ayı ilk toplantısı İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuygun başkanlığında yapıldı. Toplantı öncesinde Tuygun özellikle Ergan Dağında yapılacak olan otellerle ilgili bilgiler verdi. Tuygun: "Ergan Dağı Kayak Merkezi'nin ciddi bir yatırım olduğunu altını çizerek; "Kayak merkezini açarken, burayı deneyelim hazırlıklarımızı bitirelim ama büyük bir rağbet oldu. Bazı şikayetler oluyor, gondol ve telesiyej çalışmıyor diye ama yinede vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan geçtiğimiz hafta 4 otelin ihalesi ilana çıktı. Memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Bu dünya genelinde bir ilan. İhalede 5 yıldızlı otel bin yataklı, 4 yıldızlı otel var 800 yataklı, 200 ve 150 kişilik olmak üzere 4 ayrı otelin ihalesi askıya çıktı. İş mecrasında yürüyor oradaki eksiklikler aksaklıklar oluyor ve en kısa sürede çözüme kavuşturuluyor" dedi.
(CM-AT-Y)

04.02.2013 16:08:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT