1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erenler'deki Park Ocak'ta Hazır

Erenler'deki Park Ocak'ta Hazır

Erenlerdeki Park Ocakta Hazır
A+A-

İzmit Belediyesi tarafından Erenler Mahallesi'nde yaklaşık 3 ay önce yapımına başlanan parkın Ocak ayı içinde tamamlanacağı öğrenildi. Akcakoca konutları Kazım Ertek Caddesi'nde 685 metrekarelik b

İzmit Belediyesi tarafından Erenler Mahallesi'nde yaklaşık 3 ay önce yapımına başlanan parkın Ocak ayı içinde tamamlanacağı öğrenildi.
Akcakoca konutları Kazım Ertek Caddesi'nde 685 metrekarelik bir alan üzerindeki parkta çocuk oyun alanı, kondisyon alanı, kamelyalı oturma alanı bulunuyor. Parkın sert zeminleri kayrak taşı ile kaplandığı, çevresinin de taş ve beton duvar ile çevrildiğini söyleyen Park Bahçeler Müdürlüğü Yetkilileri," Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan, 5 yılda 100 park yapılması için hedef belirlemişti. Bu hedefe 3 yıl içinde ulaşınca başkanımız hedefi 150'ye çıkardı. Belediye Başkanımızın belirlediği hedef doğrultusunda kentin dört bir yanında yeni parklar yapıyoruz. Erenler Akcakoca konutları bölgesinde de park eksikliği vardı. Yaklaşık 3 ay önce başladığımız park çalışmalarını önümüzdeki haftalarda tamamlamış olacağız" dediler.
(MA-MA)

24.12.2012 11:16:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT