1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ereğli'de Öğrenciler İtfaiyeyi Gezdi

Ereğli'de Öğrenciler İtfaiyeyi Gezdi

Ereğlide Öğrenciler İtfaiyeyi Gezdi
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yarıyıl tatilini fırsat bilen bir grup öğrenci, Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. Meraklı öğrencileri k

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yarıyıl tatilini fırsat bilen bir grup öğrenci, Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.
Meraklı öğrencileri karşılayarak itfaiyenin görev ve sorumlulukları hakkında bilgi veren Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş, kullandıkları araç ve gereçleri de tanıttı. Ateş; "İlçemizde bir grup ilköğretim okulu öğrencileri İtfaiye Müdürlüğü'nde yapılan çalışmaları merak ettiklerini belirterek bizlere ziyarete geldiler. Biz de kendilerine itfaiyemiz birimlerini gezdirerek yaptığımız çalışmalar, kullandığımız araç ve gereçler konusunda bilgiler verdik. Öğrencilerimiz açısından verdiğimiz bilgiler yararlı olmuştur diye düşünüyoruz" dedi. Öğrenciler de, kendilerine vermiş oldukları bilgiler ve ilgiden dolayı Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş ve itfaiye personeline teşekkürlerini dile getirdiler. İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş, de öğrencilere şapka, tişört ve itfaiye çalışmalarını içeren broşür hediye etti.
(HH-ÖA)

07.02.2013 14:22:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT