1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ereğli Yeni Yıla Huzurlu Girdi

Ereğli Yeni Yıla Huzurlu Girdi

Ereğli Yeni Yıla Huzurlu Girdi
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yılbaşı nedeniyle ilçenin her noktasında tedbir alan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yeni yıla huzurlu bir şekilde girmelerini sağladı. Kdz. Ereğli ilçe

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yılbaşı nedeniyle ilçenin her noktasında tedbir alan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yeni yıla huzurlu bir şekilde girmelerini sağladı.
Kdz. Ereğli ilçe genelinde yeni yıl nedeniyle herhangi bir olumsuz olay yaşanmadı. İlçenin belirli noktalarında polis tarafından yapılan denetimlerin yanına vatandaşların da duyarlılığı eklenince yeni bir yıl sorunsuz başladı.
Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, Müdür Yardımcısı Burak Bal, Komiser Nizam Balkan ve personel yoğun bir çalışma içerisinde yer aldı. Polisler olumsuzluk yaşanan bölgelere kısa sürede intikal ettirilerek yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçildi.
Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, ilçe genelinde yılbaşı gecesi olumsuz bir olayın yaşanmadığını söyledi.
Belirli noktalarda yapılan trafik kontrollerinde kurallara uymayan sürücülere cezai işlem uygulandığını belirten Koçak, "Yılbaşı gecesi ilçe genelinde olumsuz herhangi bir olay yaşanmadı. Gerek aldığımız önlemler gerekse vatandaşlarımızın duyarlılığı yeni bir yıla sorunsuz girmemizi sağladı. Vatandaşlarımıza gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür ediyorum" dedi.
(HH-SA-Y)

01.01.2013 14:49:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT