1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ereğli Emniyetinden Yılbaşı Tedbirleri

Ereğli Emniyetinden Yılbaşı Tedbirleri

Ereğli Emniyetinden Yılbaşı Tedbirleri
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, yaklaşan yılbaşı dolayısıyla ilçede asayiş ve güvenliğin sağlanması noktasında tüm tedbirleri aldıklarını söyledi. Kdz. Ereğli Emniyet Müdürü

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, yaklaşan yılbaşı dolayısıyla ilçede asayiş ve güvenliğin sağlanması noktasında tüm tedbirleri aldıklarını söyledi.
Kdz. Ereğli Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, yılbaşı öncesi ve yılbaşı akşamı vatandaşların yeni yıla huzur ve güven içerisinde girmelerini sağlamak amacıyla gereken tüm önlemleri aldıklarını kaydetti. Tedbirler kapsamında asayiş ve trafik ekiplerinin devriyelerini ve denetimlerini artırdıklarını belirten Koçak, "Vatandaşlarımızın yeni bir yılı en iyi bir şekilde karşılamaları için alışveriş merkezleri civarında, eğlence mekanları bölgelerinde ve karayolu güzergahlarında İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce her türlü güvenlik ve trafik tedbirleri alınmıştır. Vatandaşlarımızın güvenli ve huzurlu bir yılbaşı geçirmesi amacıyla halkın yoğun olarak alışveriş yaptığı, alışveriş merkezlerinde meydana gelebilecek, hırsızlık, kapkaç, yan kesicilik ve benzeri olayların önlenmesi için yaya ve motorize ekipleri görevlendirilmiştir. Ayrıca trafiğin yoğunlaşacağı ana yollar ile ilçe merkezinde bulunan cadde ve kavşaklarda yılbaşı günü ve gecesi süresince ek trafik ekipleri görevlendirilerek gerekli tedbirler alınmıştır" dedi.
(HH-SA-Y)

24.12.2012 16:26:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT