1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Erciş’te AKP Genel Başkan Yardımcısına Tepki

Erciş’te AKP Genel Başkan Yardımcısına Tepki

Erciş’te AKP Genel Başkan Yardımcısına Tepki
A+A-

AKP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr.Yasin Aktay, partisinin yerel seçim çalışmalarına destek vermek amacı ile geldiği Erciş’te gerçekleştirdiği esnaf ziyareti sırasında vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

AKP Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr.Yasin Aktay, partisinin yerel seçim çalışmalarına destek vermek amacı ile geldiği Erciş’te gerçekleştirdiği esnaf ziyareti sırasında vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Aktay, hükümetin depremde uyguladığı politikaları eleştiren bir vatandaşın tepkisi karşısında sessiz kalmayı tercih etti. 
 
Seçim çalışmaları kapsamında Erciş’e gelen ve burada seçim bürosunun açılışına katılan AKP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay,  ilçede çeşitli tepkilerle karşılaştı. Ziyaretleri sırasında Örene Demi’nde oturan Alparslan Karaca isimli bir yurttaş  Aktay’a 24 yıldır mahallelerinde hizmetin gitmediğini ve halen kovalarla kilometrelerce uzaklıktan su taşıdıklarını belirterek, ‘Sizin hükümetinizi ve belediyenizi gördük. Artık size verecek oyum yok’ diyerek tepkisini gösterdi. Aktay, vatandaşın bu tepkisine herhangi bir yanıt vermedi.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT