1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erbeyli İncirde Küçükyılmaz Dönemi

Erbeyli İncirde Küçükyılmaz Dönemi

Erbeyli İncirde Küçükyılmaz Dönemi
A+A-

Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu Müdürlüğü görevini uzun yıllardır sürdüren Ramazan Özkan, görevini koordinatör olarak birlikte çalıştığı Kamil Küçükyılmaz'a devretti. Erbeyli İncir Araştırma İsta

Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu Müdürlüğü görevini uzun yıllardır sürdüren Ramazan Özkan, görevini koordinatör olarak birlikte çalıştığı Kamil Küçükyılmaz'a devretti.
Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu Müdürlüğü'nde koordinatör olarak görev yapan Dr. Kamil Küçükyılmaz, Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu Müdürü olarak yeni görevine başladı. Araştırmacılığın ekip işi olduğunu belirten Kamil Küçükyılmaz, araştırmacı personelin katılımıyla yapılan törende yeni görevini uzun yıllardır bu görevi başarıyla yapan Ramazan Özkan'dan devir aldı. Küçükyılmaz, bugüne kadar olan hizmetlerinden dolayı Özkan'a teşekkürlerini iletti.
Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu personeli Abdullah Uğur Çatlı'nın da teknik ve idari koordinatörlük görevine getirildiği belirtildi. Yapılan görev değişikliğinin ardından Ramazan Özkan'ın Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu bünyesinde çalışmalarına devam ettiği ancak tayin için başvuru yaptığı öğrenildi.
(MB-İK)

08.01.2013 10:34:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT