1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erbaa'da Asfalt Çalışmaları

Erbaa'da Asfalt Çalışmaları

Erbaada Asfalt Çalışmaları
A+A-

Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, mevsim şartları elverdiği süre içerisinde asfalt, yama ve kaplama çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi. Erbaa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü eki

Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, mevsim şartları elverdiği süre içerisinde asfalt, yama ve kaplama çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.
Erbaa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Hüseyin Özdilek Caddesi asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı. Çalışmalarının tamamlandığı günün okulların açıldığı ikinci yarıyıla denk gelmesi ise Hüseyin Özdilek İlköğretim Okulu öğrenci ve öğretmenlerini sevindirdi. Başkan Yenihan, mevsim şartları elverdiği süre içerisinde asfalt, yama ve kaplama çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi. Başkan Yenihan, belediye olarak yatırım programlarında olan cadde ve sokaklarda asfalt çalışması yanında doğalgaz çalışması sonucu bozulan yollarda da çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, "Çok şükür hava mevsim normallerinden daha iyi ve yağışsız geçiyor. Bizler Şubat ayı olmasına rağmen sokak sokak çalışma yaparak sorunlu yerleri azaltarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile bugün; Hastane Caddesi ve Dr. Ziya Durmuş Caddelerinden sonra bu alanda asfalt kaplama ve yama çalışması yapıyoruz" dedi.
(Nİ-SLH-Y)

11.02.2013 15:43:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT