1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erbaa Belediyesi Gençlik Meclisi'nden Anlamlı Ziyaret

Erbaa Belediyesi Gençlik Meclisi'nden Anlamlı Ziyaret

Erbaa Belediyesi Gençlik Meclisinden Anlamlı Ziyaret
A+A-

Erbaa Belediyesi Gençlik Meclisi Güneydoğu Anadolu Bölgesinde görev yaparken gazileri evlerinde ziyaret etti. Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan'ın da katıldığı ziyaretlerde duygusal anlar yaşand

Erbaa Belediyesi Gençlik Meclisi Güneydoğu Anadolu Bölgesinde görev yaparken gazileri evlerinde ziyaret etti.
Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan'ın da katıldığı ziyaretlerde duygusal anlar yaşandı. Erbaa Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ali Taş, vatanları uğruna bedenlerinin bir bölümünü kaybetmiş gazilerimizi ziyaret etmenin onlar ile bir bardak çay içmenin gurur verici olduğunu söyledi. Başkan Yenihan ise gençlerin bu anlamlı davranışları karşısında duygulandığını belirterek, "Kendilerine vatan bırakmak için bedenlerinin bir bölümünü yitirmiş gazilerimize vefa göstermeleri beni gelecek için daha da ümitlendirdi. Bu vatan için şehit olmuş, gazi olmuş insanımız olduğu sürece ve onlara vefalı davran gençlerimiz olduğu sürece Allah'ın izni bu vatanı kimse bölemeyecektir" dedi.
Ziyaret esnasında duygulanan gaziler de gençlerin örnek davranışlarını takdir ederek, vatan ve millet uğruna gazi olmalarının onur ve gururunu tekrar yaşattıkları için gençlere teşekkür etti. Erbaa Belediyesi Gençlik Meclisi Başkan ve üyeleri ziyarette gazilere Kur'an-ı Kerim, İslam ilmihali ve bayrak takdim etti.
(Nİ-SLH-Y)

18.02.2013 17:52:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT