1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Er-sıla Der'den, "engüzel Hediye Kitap'' Kampanyası

Er-sıla Der'den, "engüzel Hediye Kitap'' Kampanyası

Er-sıla Derden, engüzel Hediye Kitap Kampanyası
A+A-

Erzurum'da üniversite öğrencilerine barınma, burs ve sosyal imkanlar, eğitim ve kültür hizmetleri sunmak amacıyla kurulan, Erzurum Sıla Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Derneği (Er-Sılader) yarıyıl t

Erzurum'da üniversite öğrencilerine barınma, burs ve sosyal imkanlar, eğitim ve kültür hizmetleri sunmak amacıyla kurulan, Erzurum Sıla Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Derneği (Er-Sılader) yarıyıl tatilinin başlaması sebebiyle, "En Güzel Hediye Kitap" kampanyası başlattı.
Erzurum'un yanı sıra Erzincan'da da düzenlenen kampanya kapsamında, şehrin muhtelif yerlerine açılan stantlarda toplam 6 bin kitap dağıtıldı. Düzenlenen kampanyaya vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini dile getiren Er-Sılader Başkanı Av. Yavuz Ertugay, geleceğin teminatı olan gençleri, güzel ahlaklı, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan ve o düsturla yaşayan bireyler olarak yetiştirmeyi kendilerine görev saydıklarını belirterek şunları söyledi; "Bu sorumluluğumuzun bilinciyle, yarıyıl tatilinde gençlerimizin okuyacağı milli ve manevi değerleri anlatan kitaplar hediye ediyoruz. Bu kitaplar sayesinde özellikle sorumluluğunu bilen, ailesine, topluma faydalı ve hedefleri olan gençlik yetiştirmeliyiz. En güzel ve en anlamlı hediyenin kitap olduğundan hareketle, İslam Ahlakı, Peygamber Efendimizin Hayatı, Namaz Kitabı ve Eshab-ı Kiram'ın hayatını anlatan kitaplara çok büyük ilgi gösterilmesi de bizleri çok memnun etmiştir"
Er-Sılader Başkanı Av. Yavuz Ertugay ayrıca, derneğin seri konferanslarla, konusunda uzman ilim adamlarının fikirleri ışığında daha duyarlı bir toplum yetişmesine öncülük etmeyi sürdüreceklerini sözlerine ekledi.
(ERZ-AT-Y)

25.01.2013 15:26:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT