1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Engellilerin Karne Sevinci

Engellilerin Karne Sevinci

Engellilerin Karne Sevinci
A+A-

Milyonlarca öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline girerken Bağcılar Belediyesi de Engelliler Sarayı'nda meslek edindirme kurslarına katılan engellilerin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik

Milyonlarca öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline girerken Bağcılar Belediyesi de Engelliler Sarayı'nda meslek edindirme kurslarına katılan engellilerin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik karne şöleni düzenledi.
Bağcılar Engelliler Sarayı'nda meslek edindirme kurslarına katılan engellilerin moral ve motivasyonlarını artırmaya yönelik karne şöleni düzenlendi. Ahşap, Halı ve Kilim Dokuma ile Sabun atölyelerinde meslek edindirme kurslarına katılan toplam 130 engelliye karne verildi. Karnelerini alan kursiyerler büyük bir mutluluk yaşadı. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı yaptığı açıklamada, "Bugün tüm öğrencilerimiz yarıyıl tatiline girdi. Biz de engelli kardeşlerimizin moral ve motivasyonlarını artırmaya yönelik karne şöleni düzenledik. Engellilerimize ve yarıyıl tatiline giren tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum" dedi.
(ET-ÖK-Y)

25.01.2013 17:42:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT