1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Engellilere Özel Sınıf

Engellilere Özel Sınıf

Engellilere Özel Sınıf
A+A-

Antalya'nın Demre ilçesinde, Atatürk İlköğretim Okulu iki sınıfını engelli öğrencileri için özel eğitim sınıfına çevirdi. Demre Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu'nun engelli öğrencileri için öz

Antalya'nın Demre ilçesinde, Atatürk İlköğretim Okulu iki sınıfını engelli öğrencileri için özel eğitim sınıfına çevirdi.
Demre Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu'nun engelli öğrencileri için özel olarak düzenlediği özel eğitim sınıfları Demre Kaymakamlığı ve Atatürk İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği'nin katkıları ile 7 bin TL'ye donatıldı.
Sınıfların açılışına Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Demre İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal ile özel eğitim sınıfı öğrenci velileri ve öğretmenler katıldı. Okul Müdürü Resul Bozkurt, açılış konuşmasında sekiz tane özel eğitim sınıfı öğrencisinin, yapılan bu çalışmayla zihinsel ve fiziksel gelişimlerine uygun sınıflarda öğrenim göreceklerini söyleyerek projeye destek verenlere teşekkür etti.
Okul idaresinden bilgi alarak sınıfları gezen Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman ve Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu özel eğitim sınıfı öğrencileriyle tek tek ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdi.
(MÖB-SK-Y)

14.01.2013 16:47:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT