1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Engelliler Sporla Eğlendi

Engelliler Sporla Eğlendi

Engelliler Sporla Eğlendi
A+A-

Pamukkale Üniversitesi'nin düzenlediği 'Engellere Takılma, Şenliğe Katıl' etkinliğinde engelliler, hem spor yaptılar, hem eğlendiler. Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojileri Yüksek O

Pamukkale Üniversitesi'nin düzenlediği 'Engellere Takılma, Şenliğe Katıl' etkinliğinde engelliler, hem spor yaptılar, hem eğlendiler.
Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojileri Yüksek Okulu öğrencilerinin bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği 'Engellere Takılma Şenliğe Katıl' etkinliği, PAÜ Spor Salonu'nda düzenlendi. Düzenlenen şenliğe Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, protokol üyeleri, öğretim elemanları, engelliler ve aileleri katıldı.
Yapılan açılış konuşmalarının ardından engelliler oturarak goalball, voleybol oynadılar. Engelliler bir yandan spor faaliyetinde bulunurken, bir yandan da büyük mutluluk yaşadılar. Amaçlarının mücadeleden uzak eğlence ve dostlukla gerçekleştirilen oyunlar olduğunu belirten Okutman Tansu Yaan, 75 öğrencinin özverili bir çalışmayla bu şenliği düzenlediklerini söyledi.
Şenliğin sonunda gazeteciler de fotoğraf makineleri ve kameralarını bırakarak engellilerle voleybol oynadı.
(EV-SK-Y)

21.12.2012 15:33:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT