1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Engelliler Kitapla Gitti Mavi Kapakla Döndü

Engelliler Kitapla Gitti Mavi Kapakla Döndü

Engelliler Kitapla Gitti Mavi Kapakla Döndü
A+A-

Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği'nce (ÇABED) Ataköy İlköğretim Okulu'na kitap yardımı yapıldı. ÇABED Kadın Kolları tarafından organize edilen kitap toplama kampanyasıyla toplanan kitaplar, okul

Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği'nce (ÇABED) Ataköy İlköğretim Okulu'na kitap yardımı yapıldı.
ÇABED Kadın Kolları tarafından organize edilen kitap toplama kampanyasıyla toplanan kitaplar, okulun yeni açılacak olan kütüphanesine teslim edildi. ÇABED Başkanı Kerim Deniz yaptığı açıklamada, "Kadın Kollarımızla birlikte Ataköy İlköğretim Okulu'nu kardeş okul seçtik. Kadın Kollarımızın başlattığı kitap kampanyası neticesinde toplamış olduğumuz kitapları bugün teslim ediyoruz. Buradaki öğrencilere faydalı bir iş yaptığımızı düşünüyoruz" dedi.
Okul Müdürü Murat Aktaş da yaptıkları desteklerden dolayı ÇABED üyelerine teşekkür etti.

ÇABED ÜYELERİNE SÜRPRİZ
ÇABED üyelerinin topladıkları kitapları okul kütüphanesine teslim etmelerinin ardından okul yönetmi de ÇABED üyelerine sürpriz yaptı. Çarşamba Ataköy İlköğretim Okulu'nda kampanya başlatan okul öğretmenleri ve öğrencileri 1 ay gibi kısa bir sürede topladıkları 20 bin mavi kapağı ÇABED üyelerine, ihtiyacı olan engellilere tekerlekli sandalye alabilmeleri için teslim etti.
(EŞ-SLH-Y)

23.01.2013 17:35:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT