1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Engelli Vatandaşa Belediye Desteği

Engelli Vatandaşa Belediye Desteği

Engelli Vatandaşa Belediye Desteği
A+A-

Engellilere engelsiz bir yaşam sunabilmek için çalışan Başiskele Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalarla bu konudaki duyarlılığını gösteriyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, fiziks

Engellilere engelsiz bir yaşam sunabilmek için çalışan Başiskele Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalarla bu konudaki duyarlılığını gösteriyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, fiziksel engelli bir vatandaşın talebini yerine getirerek evinin dış cephesine asansör monte ettirdi.
Altınkent Mahallesi 29 Ekim Caddesi 7. Ada 6. Blok'ta yaşamını tekerlekli sandalyeye bağımlı olarak sürdüren fiziksel engelli Vicdan Erdemli'nin isteğini Başiskele Belediyesi yerine getirdi.
Daha öncede evinin önünde yaya yolu olmadığı için, her gün okula bir başkasının yardımıyla gitmek zorunda kalan engelli öğrenci Şulenur Atay'ın sesine Kulak vererek 20 metrelik yaya yolu yaptıran Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz buna benzer bir çok engellinin isteğini yerine getirdi. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz son olarak doğuştan fiziksel engelli olan Vicdan Erdemli'nin sesine kulak verdi.
Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasıyla monte edilen asansör boyanarak Vicdan Erdemli'ye teslim edildi. Vicdan Erdemli Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'a engelliler için yaptığı hizmetlerden ve kendilerini her zaman hatırladığı için teşekkür etti.
(MA-MA)

01.02.2013 11:26:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT