1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Engelli Çocuğa Hediye Edilen Tekerlekli Sandalye Mutluluk Getirdi

Engelli Çocuğa Hediye Edilen Tekerlekli Sandalye Mutluluk Getirdi

Engelli Çocuğa Hediye Edilen Tekerlekli Sandalye Mutluluk Getirdi
A+A-

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak Bismil ilçesindeki engelli Abdurrahman Bulgap'ı ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti. Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Bismil ilçesine giden Diyarbak

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak Bismil ilçesindeki engelli Abdurrahman Bulgap'ı ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti.
Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Bismil ilçesine giden Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, engelli Abdurrahman Bulgap'ı evinde ziyaret ederek, tekerlekli sandalye hediye etti. Hediye edilen tekerlekli sandalyeyle mutlu olan Burgap, Vali Toprak'a "Bana sürpriz yaptınız ve çok mutlu ettiniz. Bu benim çok istediğim bir hediyeydi çok mutluyum ve herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
Sosyal sorumluluk projeleri dahilinde mavi kapak toplama kampanyası yürüten Bismil emniyet müdürlüğünün topladıkları mavi kapaklarla edindikleri tekerlekli sandalyeyi Vali Mustafa Toprak'ın katılımı ile ihtiyaç sahibi çocuğa hediye etti. Engelli çocuğu ve yaşlı dedesini evinde ziyaret eden Vali Toprak tekerlekli sandalyeyi hediye ederek, "Bütün engelli vatandaşlarımıza devletimiz ve bünyesindeki kamu kurum ve kuruluşlarımız olarak elimizden gelen desteği yapıyoruz. Bizim tek amacımız engelli vatandaşlarımızın mutlu olması ve gözlerindeki mutluluğu hissetmektir. Engelleri yıkmalıyız. Engelli vatandaşlarımızın en iyi ve rahat şekilde yaşaması için elimizden geleni yapmalıyız" diye konuştu.
Hediye ettiği tekerlekli sandalyenin Abdurrahman Bulgap'a bir umut ışığı vereceğini ve yaşamını kolaylaştıracağını söyleyen Vali Toprak, "Engelli vatandaşlarımızın her zaman mutlu olmasını ve yaşamlarında hiçbir zorluk yaşamamasını istiyoruz. Bizler bütün engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için gönüllerimizdeki sevgiyi ortaya koyarak canla başla destek veriyoruz ve destek vermeye de devam edeceğiz" dedi.
(ÜN-AKK-Y)

31.01.2013 17:26:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT