1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Engel Tanımayan Maraton

Engel Tanımayan Maraton

Engel Tanımayan Maraton
A+A-

Bu yıl üçüncüsü koşulan ve uluslararası düzeyde organize edilen Kurtuluş Yarı Maratonu başarılı organizasyonuyla dikkat çekerken, engelli sporcuların engel tanımayan azmi ile daha da renklendi. 21

Bu yıl üçüncüsü koşulan ve uluslararası düzeyde organize edilen Kurtuluş Yarı Maratonu başarılı organizasyonuyla dikkat çekerken, engelli sporcuların engel tanımayan azmi ile daha da renklendi.
21 kilometrelik yarı maratonu tamamlayan engelli sporculara ayrı bir ilgi gösteren Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, onlara madalya ve kupalarını verdi, gösterdikleri mücadeleden dolayı kutladı.
Engelli sporcu Leyla Gökalp'e madalyasını takan ve kupasını veren Zihni Aldırmaz, engel tanımayan bu sporcuların özel bir takdiri hak ettiğini vurguladı. Zihni Aldırmaz, tüm engelli sporcuları tek tek kutladı.
Kurtuluş Yarı Maratonu'na katılarak, organizasyona renk ve heyecan katan engelli sporcuları efsane olmuş eski milli atletler Haydar Doğan ve Mehmet Genç de kutladı.
Kurtuluş Yarı Maratonu'nda Fiziksel Görme İşitme Engelliler Kategorisinde Sabri Yılmaz birinci, Mehmet Kaya ikinci, Kemal Özdemir de üçüncü oldu.
Tekerlekli Sandalye kategorisinde ise erkeklerde Birol Kamar, kadınlarda da Leyla Gökalp birinci oldu.
(ADN-Y)

08.01.2013 10:55:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT