1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız:

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız:

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız:
A+A-

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Paris'te öldürülen 3 PKK'lı kadının Diyarbakır'daki cenaze töreninde herhangi bir gerginlik yaşanmamasına ilişkin olarak, "Son derece olumlu bir adım, pr

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Paris'te öldürülen 3 PKK'lı kadının Diyarbakır'daki cenaze töreninde herhangi bir gerginlik yaşanmamasına ilişkin olarak, "Son derece olumlu bir adım, provokasyonla veya gerginlikle hiçbir yere ulaşılamayacağı son derece açık. O açıdan, bunu olumlu bir adım olarak görüyorum" dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Genel Merkezi'nde Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı öncesi gazetecilerin soruları cevaplandırdı. Bir gazetecinin, Paris'te öldürülen PKK'lıların Diyarbakır'da yapılan cenaze töreninde herhangi bir gerginlik yaşanmamasına ilişkin sorusuna, Yıldız, "Son derece olumlu bir adım, provokasyonla veya gerginlikle hiçbir yere ulaşılamayacağı son derece açık. O açıdan, bunu olumlu bir adım olarak görüyorum" cevabını verdi.
Bakan Yıldız, Mehmet Ali Birand'ın vefatına ilişkin olarak, "Bütün basın mensuplarımızın başı sağ olsun. Hepimiz üzüldük. Kendisini seven insanların daha çok olduğunu gördük" diye konuştu.
(EY-ÖZ-Y)

18.01.2013 14:39:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT