1. HABERLER

  2. YEREL

  3. En İyi Film Ödülü İzmir'in

En İyi Film Ödülü İzmir'in

En İyi Film Ödülü İzmirin
A+A-

Konak Belediyesi'nin desteğiyle çekilen Leke adlı filmin yönetmeni Alper Akdeniz Hakan Tartan'a ödül getirdi. Kadına şiddet temasının işlendiği film birçok başarıyı da yanında getirdi. Akdeniz, Ha

Konak Belediyesi'nin desteğiyle çekilen Leke adlı filmin yönetmeni Alper Akdeniz Hakan Tartan'a ödül getirdi.
Kadına şiddet temasının işlendiği film birçok başarıyı da yanında getirdi. Akdeniz, Hakan Tartan'a "Bu kentte sizin gibi yöneticiler oldukça bu kente daha çok ödül gelir. Projemize inanıp bize vermiş olduğunuz destek sayesinde ulusal bir başarı elde ettik. Bundan sonraki hedeflerimiz arasında uluslararası başarılar beklemekteyiz. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz, yaşlı bir kentin genç çocuklarıyız biz. Kentimizin adını en üste yazdırmak için çabalıyoruz. Katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.
"İZMİR BÜYÜK BİR FİLM SETİ"
Alper Akdeniz ödülü Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a verdiğinde oldukça duygulu anlar yaşandı. Tartan "Mevlana sevgi ve hoşgörünün en önemli sembollerinden bir tanesidir. Bu ödül İzmir'e gelmiştir, çünkü İzmir insanı sevgisiyle hoşgörüsüyle önder bir kenttir. Leke filmi bize ilk proje olarak geldiğinde bizde çok heyecanlandık. Filmin son halini görünce, yaptığımız işin doğru olduğunu bir kez daha anladım. İzmir büyük bir film seti diye hayal ediyorum. Sinemaya gittiğimde keşke bu film İzmir'de çekilseydi dediğim çok oluyor. Sekiz bin yıllık bir tarihi olan bir kentin daha çok film üretmesi gerekiyor. Alper Akdeniz ve ekibini kutluyorum" dedi.
(BK-)

13.01.2013 13:20:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT