1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. En İyi Biletlerin Adresi

En İyi Biletlerin Adresi

En İyi Biletlerin Adresi
A+A-

En İyi Biletlerin Adresi

 

Artık iş hayatımızda günlük yaşamımızda seyahat etmek eski zamanlara nazaran çok daha fazla ve çok daha kolay bir hal almıştır. Özellikle bir uçak bileti ya da otobüs bileti almak için birçok kuyruklarda bekleme dönemini çoktan aştık. Artık bir tıkla istediğiniz bileti anında alabiliyorsunuz.  Uçak bileti satın almak için sadece tek bir hava yolu firmasının niteliklerinden haberdar olmayın hepsinden az çok bilginiz olsun diye hazırladığımız Türkiye’nin ilk uçak bileti rehberi olan sitemizde birbirinden prestijli firmaların niteliklerini gözden geçirerek en ucuz uçak biletini güvenli bir ortamda satın alabilirsiniz.

Dünyanın en prestijli ve ünlü kentleri ilk başta olmak kaydıyla bütün ülkeler ve şehirlere uygulanan tarifeli uçuşları, charter, aktarmalın ve aktarmasız bütün uçuş seferlerinin sorgulamasını tek tıkla yapabilmeniz mümkün. Hatta ihtiyacınız olan uçak biletini rezerve edebilir kredi kartı ile birkaç adım sonrasında biletin sahibi olabilirsiniz.  Belli aralıklarla hava şirketlerinin yapmış olduğu özel kampanyalar ile en uygun uçak biletin satışını gerçekleştirme politikası ile de diğer seyahat bilet satış rehberi sitelerinin her daim önünde olmaktan gurur duyuyoruz.  Ülkemiz içinde tarifeli olarak uçuş yapabilen bütün havayolları şirketleri sistem üzerinde kayıtlı ve aktif bir şekilde hizmet vermektedir. THY, Flypgs, AnadoluJet, Onur Air, AtlasJet veya Atlas Global,  Sunexpress, Borajet ve Pegasus uçak bileti için, tercih edebileceğiniz havayolları şirketleri arasındadır.

İç hatlar ve dış hatlarda  seferleri düzenleyebilme  yetkisi olan bütün havayolu şirketlerinin uçuşlarını www.biletbayisi.com web sitesinden takip edebilir,bileti buradan satın alabilirsiniz. Bilet ile ilgili tüm detayların yer aldığı sitede şirket hakkında da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizlerin sorusuna hiç bıkmadan usanmadan cevap verebilen bir ekiple çalışmaktasınız. BiletBayisi.com adresinden hangi yurtdışı uçak biletini nasıl alabilirisiniz gibi sorularınıza da rahatlıkla cevap bulabilirsiniz.

Yurtdışı uçak bileti sorgulamak, karşılaştırmak için sistemde kayıtlı olan uluslararası 989 Havayolu firmasının tamamının uçak bilet satışı, biletlerin karşılaştırmasını ve ön rezervasyon işlem basamaklarını gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz bütün hava yolu şirketleri ile sizlere birlikte hizmet sunmaktan gurur duyarız.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı