1. HABERLER

  2. YEREL

  3. En Çok Kitap Okuyanlar Ödüllendirildi

En Çok Kitap Okuyanlar Ödüllendirildi

En Çok Kitap Okuyanlar Ödüllendirildi
A+A-

Bursa'nın Karacabey ilçesinde, Sadık Yılmaz Halk Kütüphanesi'nde en çok kitap okuyan öğrenci ve vatandaşlar ödüllendirildi. Kütüphanede düzenlenen ödül törenine Kaymakam Ahmet Yurtseven, Bursa Kült

Bursa'nın Karacabey ilçesinde, Sadık Yılmaz Halk Kütüphanesi'nde en çok kitap okuyan öğrenci ve vatandaşlar ödüllendirildi.
Kütüphanede düzenlenen ödül törenine Kaymakam Ahmet Yurtseven, Bursa Kültür ve Turizm Şube Müdürü Nermin Çuhadar, İl Halk Kütüphanesi Müdürü İsa Bekleviç, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yaşar Gökbayrak, Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi Mürvet Tezel ile öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Halk Kütüphanesi Müdürü Ramis Çağlar, maksatlarının gençlere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kütüphane sevgisini arttırmak olduğunu söyledi.
Kütüphanelerin bilim yuvası olduğuna dikkat çeken Kaymakam Ahmet Yurtseven de, kitap okumanın insanı her yönden geliştirdiğini kaydetti. Herkesin bilgisayar ve teknolojiden vakit bularak kitap okuması gerektiğini vurgulayan Yurtseven, kütüphanelerin daha fazla ilgiyi hak ettiğini belirtti.
Konuşmaların ardından en çok kitap okuyan öğrenci ve vatandaşlara ödül verildi.
(İTU-MŞ)

18.01.2013 15:36:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT