1. HABERLER

  2. YEREL

  3. En Başarılı Belediye Başkanları Seçildi

En Başarılı Belediye Başkanları Seçildi

En Başarılı Belediye Başkanları Seçildi
A+A-

Objektif Araştırma Şirketi, 1 ve 12 Aralık 2012 tarihleri arasında yaptığı anket çalışmasında en başarılı belediye başkanlarını seçti. Araştırma sonuçlarına göre Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır i

Objektif Araştırma Şirketi, 1 ve 12 Aralık 2012 tarihleri arasında yaptığı anket çalışmasında en başarılı belediye başkanlarını seçti. Araştırma sonuçlarına göre Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ikinci oldu.
Araştırma 16'sı büyükşehir olmak üzere 81 il merkezi ve 16 büyükşehirin bütün metropol ilçelerinde farklı sosyo-ekonomik ve sosyo-demografik gruba mensup kişilerden 13 bin 510 kişiyle yapıldı. Her yöneticinin kendi seçmen grubunda değerlendirildiği çalışmada yeni büyük şehir olan 13 il, raporlamada il belediyesi olarak yer aldı.
Belediye başkanlarının performansına yönelik halkın düşüncelerini tespit etmek adına yüz yüze yapılan saha çalışması sonucu yapılan araştırmada, Türkiye genelinde "En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları", "En Başarılı İl Belediye Başkanları", "Türkiye Genelinde En Başarılı İlçe Belediye Başkanları ve performans oranları" belirlendi.
En başarılı il belediye başkanları kategorisinde Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ikinci sırada yer aldı. Aynı kategoride Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu birinci oldu.
(NA-GS-Y)

21.12.2012 15:28:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT