1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emşav'dan Şehitler İçin 109. Mevlit

Emşav'dan Şehitler İçin 109. Mevlit

Emşavdan Şehitler İçin 109. Mevlit
A+A-

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 109. mevlit okutuldu. Şube binasında yapılan mevlide İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmen

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 109. mevlit okutuldu.
Şube binasında yapılan mevlide İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli ve eşi Aslı Türkmenli, İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Murat Alkan, Türkiye Polis Emeklileri Derneği (PEDER) Samsun Şube Başkanı Metin Çağlarırmak, polis memurları, şehit aileleri ve yakınları katıldı.
Her ayın son haftasında cumartesi günü mevlit yaptıklarını belirten EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, terör saldırılarını kınayarak, şehit yakınlarına baş sağlığı dileğinde bulundu.
EMŞAV bu ay ki mevlidi aralık ayında şehit olan Ali Yıldırım ve Ali Kesimoğlu için okuttu. Mevlitte şehitlerin ruhuna Kur'an-ı Kerim okundu ve dua yapıldı. Okunan mevlidin ardından katımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.
(HAK-SLH-Y)

26.01.2013 14:15:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT