1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emre Aşkar, Yarı Maratonda Kozlu İçin Koşacak

Emre Aşkar, Yarı Maratonda Kozlu İçin Koşacak

Emre Aşkar, Yarı Maratonda Kozlu İçin Koşacak
A+A-

Zonguldaklı atletizmci Emre Aşkar, 14. Uluslararası Alanya Atatürk Yarı Maratonu'nda Kozlu Belediyesi adına yarışacak. Ocak 2013'te Karabük ilinde yapılan Atatürk koşunu kazanan Zonguldaklı Atlet E

Zonguldaklı atletizmci Emre Aşkar, 14. Uluslararası Alanya Atatürk Yarı Maratonu'nda Kozlu Belediyesi adına yarışacak.
Ocak 2013'te Karabük ilinde yapılan Atatürk koşunu kazanan Zonguldaklı Atlet Emre Aşkar, Alanya'da düzenlenecek yarı maratonunun da Kozlu Belediyesi adına ter dökecek. Ülkemizde birçok yarışmaya katılan ve iyi dereceler elde eden atlet Emre Aşkar, yarışma öncesi Kozlu Belediyesini ziyaret ederek, Meclis üyeleri, Fevzi Demirbaş ve Fikret Korkmaz'ı ziyaret etti. Aşkar, ziyarete yaptığı açıklamada meclis üyelerine teşekkür ederek, "Bana verilen desteğin farkındaydım. Yarışmaya Kozlu Belediyesi adına katılmaktan ise gurur duyuyorum. Bana verdikleri destekten dolayı öncelikle Sevgili Kozlu Belediye Başkanımız Ali Bektaş'a ve meclis üyeleri, Fevzi Demirbaş ve Fikret Korkmaz'a teşekkür ederim" dedi.
Kozlu Belediyesi Meclis Üyeleri, Fevzi Demirbaş ve Fikret Korkmaz 14. Uluslararası Atatürk Alanya Yarı Maratonu'nda Kozlu Belediyesi adına yarışacak Emre Aşkar'a başarılar dilediler.

06.02.2013 17:09:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT