1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Emre Altuğ Suskunluğunu Bozdu, Çağla Şikel İçin Bakın ne dedi.

Emre Altuğ Suskunluğunu Bozdu, Çağla Şikel İçin Bakın ne dedi.

Emre Altuğ Suskunluğunu Bozdu, Çağla Şikel İçin Bakın ne dedi.
A+A-

Ünlüler camiasının en gözde çiftlerinden olan Çağla Şikel ve Emre Altuğ kısa bir süre önce boşanma kararı almıştı. Her ikilide boşanma sebebine herhangi bir anlam veremediklerini ve şaşkın olduklarını belirttiler. Aramızda Kalsın'a konuk olan yakışıklı sa

Ünlüler camiasının en gözde çiftlerinden olan Çağla Şikel ve Emre Altuğ kısa bir süre önce boşanma kararı almıştı. Her ikilide boşanma sebebine herhangi bir anlam veremediklerini ve şaşkın olduklarını belirttiler. Aramızda Kalsın'a konuk olan yakışıklı sanatçı Emre Altuğ, boşanma sonrası suskunluğunu bozarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o sürpriz açıklamalar.

"AYRILIĞIMIZIN KEREM'LE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOK"
Emre Altuğ, Milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile ortaya çıkan bir resim sonrası Çağla Şikel'in adının yasak aşk dedikodularına karıştığı resime açıklık getirerek, "Ayrılığımızın Kerem Tunçeri ile alakası yok. Bu bizi üzen bir durumdur. Sevgili Kerem ve diğerleri bir kaç yaz birlikte olduğumuz insanlar. O fotoğraf bizim sahibi olduğumuz otelin kulübünde çekilmiş bir fotoğraf. Benim de içinde olduğum fotoğrafı 'işte ispatı' diye kullanmaları çok hayret verici bir şey. Çağla da kendi programında ifade etti. Ben böyle bir şeye hiç ihtimal vermedim. Böyle bir şey olması söz konusu değil... Şimdi de, sonra da... Ne ben ne de Çağla haysiyet yoksunu tavra girmeyiz. İlerleyen zamanlarda göreceksiniz, bu dedikoduyu üreten insanlar için hukuki olarak yapabileceğimiz her şeyi yapacağız." dedi.


Emre Altuğ'un diğer açıklamaları;


ÇAĞLA'DAN GÜZEL CEVAP
"Kendimiz için hiçbir şey istemedik. Söz konusu çocuklarımız olursa dünyayı durdururuz. Canlı yayında yaşananlar talihsiz bir kazaydı ama herkesin başına gelebilecek bir kazaydı. Çağla'nın bu konuda ne kadar hassas olduğunu biliyorum. Sabah 07.00'da uyanıp, 07,30'da evden çıkan bir insan. Her şeyden önce profesyonel olarak çok büyük haksızlık. Çağla çok güzel bir cevap verdi. 'Size beğendiremediğim göğüslerimle iki çocuk emzirdim' dedi. Bunun üzerine bir şey söylenemez herhalde.


KALBİM DE GÖZLERİM DE AĞLADI
Biz sonuna kadar evliliğimizi kurtarmaya çalıştık ama olmadı. İlk ve son kez söylüyorum. Bizim farkına varamadığımız bir şekilde aşkımız bitti ve ayrıldık. Kalbim de ağladı, gözlerim de ağladı... Artık bu duruma alışma sürecindeyim. Üzerinden zaman geçtiği için sakin olmaya çalışıyorum. Sevgimizi, saygımızı bitirmemek adına ayrıldık. Eğer çocuklarımız olmasaydı kanlı bıçaklı olana kadar devam ettirirdik. 7 senesi evli 10 senelik ilişkimiz, yaşadığımız muhteşem anlar ve iki çocuğumuz bu dedikodu ve haksızlıkları hak etmiyor. Çağla da, ben de büyüdük artık. Ailemiz ve çocuklarımız için yaşayan insanlarız bunu herkes böyle bilsin."

A+A-

HABERE YORUM KAT