1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emo'dan Çalık Yedaş'a Anlamlı Teklif

Emo'dan Çalık Yedaş'a Anlamlı Teklif

Emodan Çalık Yedaşa Anlamlı Teklif
A+A-

Ankara Elektrik Mühendisleri Odası'nın (EMO) eski üyesi ve yöneticisi olan Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Samsun EMO Şubesi'ne naklini yaptırdı. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Sams

Ankara Elektrik Mühendisleri Odası'nın (EMO) eski üyesi ve yöneticisi olan Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Samsun EMO Şubesi'ne naklini yaptırdı.
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fikret Ergün ve Yönetim Kurulu üyeleri, Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette 'ortak çalışma grubu' oluşturulmasına karar verilmesinin yanı sıra EMO Samsun Şubesi'nin ilginç bir talebi de, hemen yerine getirildi. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fikret Ergün, Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu'na bölgenin gelişmesi için yaklaşımını izlediklerini belirterek, kendileri gibi elektrik mühendisi olan Türkoğlu'nu da Samsun EMO Şubesi'nin üyesi olarak görmek istediklerini belirtti. Çalık YEDAŞ Genel Müdürlük Binası'na ve teknolojinin kullanımına hayran kalan EMO Başkanı Ergün, Çalık YEDAŞ'ın Samsun için çok önemli bir kazanım olduğunu söyledi.
Eski bir Ankara EMO yöneticisi ve üyesi olduğunu belirten Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, "Şirketimizin Genel Merkezi Samsun'dur. Hepimizin ortak paydası olan Samsun ve bölgemiz için birlikte çalışmalıyız. Benim meslektaşlarımın üyesi olduğu Samsun EMO Şubesi'ne kayıt olmamın talep edilmesi kadar doğal bir şey olamaz. Bu konuda derhal çalışmaları başlatabiliriz" dedi.
Başkan Ergün'e, Türkoğlu'nun olumlu yaklaşımı nedeniyle hemen üyelik nakil formunu hazırladı ve Türkoğlu da imzaladı. Türkoğlu ve Başkan Ergün, bu amaç doğrultusunda EMO ve Çalık YEDAŞ tarafından ortak bir çalışma grubu oluşturulmasına karar verdi. Yapılabilecek ortak payda çalışmasıyla ilgili bir takvim oluşturulması içinde karar alındı.
(SAM-GKH-Y)

10.12.2012 18:06:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT