1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emniyetten Öğrencilere Gezi

Emniyetten Öğrencilere Gezi

Emniyetten Öğrencilere Gezi
A+A-

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri tarafından, öğrencilere gezi düzenlendi. Milli birlik ve beraberlik şuurunu aşılayabilmek amaçlı program kapsamında, Terörle Mücadele Şube

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri tarafından, öğrencilere gezi düzenlendi.
Milli birlik ve beraberlik şuurunu aşılayabilmek amaçlı program kapsamında, Terörle Mücadele Şube ekipleri tarafından Eyyübiye bölgesinde bulunan Eyüp Göncü Lisesi, Gazi Lisesi, Gap Kız Teknik Meslek Lisesi ve Viranşehir ilçesinde bulunan Gazi Lisesi'nde okumakta olan 100 öğrenci, "Gaziantep Gezisi ve Gaziantepspor-Fenerbahçe Maçı"na götürüldü.
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Müdürlüğümüzce hazırlanan program doğrultusunda, 26.01.2013 günü saat 10.00'da katılımcılarla müdürlüğümüzden hareket edilmiş, saat 12.00'de Gaziantep iline giriş yapılmış ve Gaziantep Polisevi'nde öğle yemeği yenilmiştir. İlin tarihi ve turistik bölgeleri gezildikten sonra polisevindeki akşam yemeğinden sonra maç izlemek için Kamil Ocak Stadı'na gidilmiştir. Maç bitiminden sonra aynı gün akşamı katılımcılarla birlikte ilimize dönüş yapılarak öğrenciler ailelerine teslim edilmiştir. Öğrenciler, kendilerini yakından ilgilendiren böylesi bir projenin polis tarafından yapılmasından çok mutluluk duyduklarını söyleyerek, sunulan hizmetten ve kurulan arkadaşlıklardan dolayı çok memnun olduklarını belirtmişlerdir" denildi.
(MUD-SO-Y)

30.01.2013 14:10:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT