1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emniyetin Çatısında İntihar Girişimi

Emniyetin Çatısında İntihar Girişimi

Emniyetin Çatısında İntihar Girişimi
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde ailesi ile sorunlar yaşayan bir kişi Emniyet Müdürlüğü'nün çatısına çıkarak, intihara teşebbüs etti. Edinilen bilgiye göre Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası'

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde ailesi ile sorunlar yaşayan bir kişi Emniyet Müdürlüğü'nün çatısına çıkarak, intihara teşebbüs etti.
Edinilen bilgiye göre Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda çekici şoförü olarak çalışan Recep B. (38) isimli vatandaş yaşadığı ailevi problemler sebebiyle bunalıma girerek İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının çatısına çıktı. Çatının ucuna kadar gelerek burada uzun süre intihar girişiminden vazgeçmesi amacıyla ikna edilmeye çalışılan Recep B., bir süre yanına kimseyi yaklaştırmadı. Recep B.'nin olası atlayışına karşı itfaiye ekipleri branda gererek önlem aldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli memurların uzun süreli iknaları ile bir süre çatıda kalan Recep B.'nin yanına bir süre sonra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek geldi. Civelik'in de ikna etmeye çalıştığı çekici şoförünün bir anlık dalgınlığından yararlanan bir polis memuru, intihar girişimcisini elinden yakalayarak bir süre çatıda ikna edilmeye çalıştı. Çatıda bulunan polisler tarafından eşiyle yaşadığı problemlerin çözüleceğine dair sözler alınca ikna olan Recep B., 3-4 kişinin yardımıyla çatıdan indirildi. Sağlık ekipleri Recep B.'ye sakinleştirici iğne yaptı. Çevrede Olay sonrası Kdz. Ereğli Devlet Hastanesin'e kaldırılan Recep B., tedavi altına alındı.
(HH-ÖA-AŞ-Y)

07.02.2013 17:28:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT