1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay Yıldızeli İlçesini Ziyaret Etti

Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay Yıldızeli İlçesini Ziyaret Etti

Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay Yıldızeli İlçesini Ziyaret Etti
A+A-

Sivas İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay Yıldızeli ilçesine gelerek ilçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan'ı makamında ziyaret etti. Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Kurbi v

Sivas İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay Yıldızeli ilçesine gelerek ilçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Kurbi ve Yıldızeli Emniyet Müdürü Ferhat Kartal ile birlikte ilçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.
Yıldızeli'ne yaptığı ziyaret hakkında açıklama da bulunan Kızılay, "Yıldızeli Emniyet Müdürlüğüne yapmış olduğum denetleme ve ziyarette performans ve kapasitemizin başarılı olduğunu gördüm. İlçede ki barış ve huzurlu ortam beni son derece sevindirdi ve memnun etti. Personel arkadaşlarıma mesailerinde başarılar diliyor, değerli Yıldızeli halkına da ilçede oluşan barış ve kardeşliğin arttığını gösteren son tablo için teşekkürlerimi sunuyor hepsine esenlikler diliyorum" dedi.
Kaymakam Erdoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek"İlçe merkezinde ve genelinde suç oranlarının son yıllarda azaldığını vurgulayarak halkın bu konularda bilinçlendiğini" ifade etti.
Yapılan ziyaretin ardından Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay ilçeden ayrıldı.
(AK-UY-AÖ-Y)

30.01.2013 17:25:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT