1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emniyet Müdürü Aygün'den Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret Malatya

Emniyet Müdürü Aygün'den Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret Malatya

Emniyet Müdürü Aygünden Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret  Malatya
A+A-

Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Emniyet Müdürü Mustafa Aygün'ün ziyaretinde konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Aygün'e görevi

Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Mustafa Aygün'ün ziyaretinde konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Aygün'e görevinde başarılar diledi. Aygün de, gazetecilerle bundan sonra daha sık bir araya geleceğini söyledi.
Malatya Emniyet Müdürlüğü binasının yapım aşamasına geçtiğini ve inşaatının devam ettiğini belirten Aygün, "İnşaatın bitim süresi için verilen süre 2015 yılının sonu. Çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Havaların normalleşmesi ile birlikte çalışmalar aynı şekilde devam edecek. Yeni binanın bitmesi ile birlikte şehrin çeşitli yerlerindeki dağınık vaziyette olan birimlerimizi bir araya getireceğiz. Hem personel anlamında ve hem de araç anlamında, malzeme anlamında bir şekilde tasarrufa gidilmiş olacak. Daha rahat bir çalışma ortamına gececeğiz" dedi.
Halk ile ilişkilerin insan odaklı olduğunu ve insanların ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilecek şekilde olması hususunda büyük gayret içinde olduklarını kaydeden Aygün, "Yapılan ihbarlara en kısa sürede ulaşmayı amaçlıyoruz. Yapmış olduğumuz değerlendirmeler ve tespitlerde ekiplerimizin sokaklardaki olaylara intikal etmede mesafe kat ettiklerini görüyorum" diye konuştu.
Aygün, bir süre basın mensuplarıyla da sohbet etti.
(BK-SO-Y)

30.01.2013 17:34:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT