1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emlakçılar Yemekte Buluştu

Emlakçılar Yemekte Buluştu

Emlakçılar Yemekte Buluştu
A+A-

Salihli Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Derneği üyeleri, dayanışma ve birlik gecesinde bir araya geldiler. Bizim Ev Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen geceye Salihli Kaymakamı Ertan Peynircioğ

Salihli Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Derneği üyeleri, dayanışma ve birlik gecesinde bir araya geldiler.
Bizim Ev Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen geceye Salihli Kaymakamı Ertan Peynircioğlu, Alaşehir Tapu Müdürü Serdar Durkan, Salihli Tapu Müdürü Yusuf Ekrem Kötenci, Salihli Tapu Müdürlüğü personeli ve Salihli Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Derneği üyeleri aileleri ile birlikte katıldı.
Gecede dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren Salihli Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Derneği Başkanı Mehmet Altıntaş, derneği kurmalarındaki amaçlarının üyeler arasındaki sorunları çözmek ve birlik beraberliği sağlamak olduğunu vurguladı. Derneğin kurulmasının ardından üyeler arasında sorunların bir nebze de olsa çözümlendiğini belirten Altıntaş, kurulmasıyla birlikte emlak alım satımlarında yeknesaklığın sağladığını ifade etti. Altıntaş, Salihli Tapu Müdürlüğü'nden Alaşehir Tapu Müdürlüğü'ne tayini çıkan Serdar Durkan'a da teşekkür plaketi verirken, Salihli'de göreve yeni başlayan Tapu Müdürü Yusuf Ekrem Kötenci'ye de çiçek takdim etti.
Gece, Salihli'de emlakçı olan Ertan İzmirlioğlu'nun seslendirdiği şarkılarla sona erdi.
(ES-ERG-Y)

05.12.2012 15:09:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT