1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emitt'te 'en İyi Stant Dekoru' Ordu'nun

Emitt'te 'en İyi Stant Dekoru' Ordu'nun

Emittte  en İyi Stant Dekoru Ordunun
A+A-

Ordu, bu yıl 17'ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) "Şehirler Dalında En İyi Stant Dekoru" ödülüne layık görüldü. 24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında İstan

Ordu, bu yıl 17'ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) "Şehirler Dalında En İyi Stant Dekoru" ödülüne layık görüldü.
24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında 70 ülke ve yüzlerce turizm merkezinden 4 bin 500 katılımcı ile gerçekleştirilen EMİTT Fuarı'nda, Ordu Standı'nın "Şehirler Dalında En İyi Stant Dekoru" ödülüne layık görülmesinin son derece memnuniyet verici olduğunu söyleyen Vali Orhan Düzgün, Vali Yardımcısı Yemen Bayrak ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Gülderen, başta olmak üzere emeği geçen herkesi kutlayarak, teşekkür etti.
Ordu'nun EMITT Fuarı'nda, en etkin şekilde tanıtımının yapılması için iyi bir hazırlık çalışması yürütüldüğünü belirten Vali Düzgün, "24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında bu yıl 17'incisi gerçekleştirilen "Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)', Doğu Akdeniz Bölgesinin en büyük fuarı, Avrupa'nın değişik ülkelerinde düzenlenen turizm fuarları içinde en önde gelenlerden birisi ve Türkiye'nin dünya turizm alanındaki en önemli organizasyonlarından birisidir. Ordu Valiliği ve sektör temsilcilerinin katılımı ile EMITT Fuarı'nda ilimizin tarihi, turistik ve kültürel değerlerinin tanıtımını yaptık" dedi.
"EMİTT Fuarı'nda, Ordu Standı'nın "Şehirler Dalında En İyi Stant Dekoru" ödülüne layık görülmesi ilimiz adına gurur vericidir" diyen Vali Orhan Düzgün, Son yıllarda yapılan yatırımlar ve etkin tanıtımlarla Ordu'nun turizm alanında bir ivme yakaladığını sözlerine ekleyerek, yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen turizm fuarlarına katılarak, Ordu'yu her yönüyle tanıtmaya çalıştıklarının altını çizdi.
Ordu, geçen yıl düzenlenen EMITT Fuarı'nda da "En Başarılı Ekip Çalışması" ödülüne layık görülmüştü.
(RCP-SLH-Y)

30.01.2013 11:03:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT