1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emıtt'te Düzce Kahvaltısı Konuşuldu

Emıtt'te Düzce Kahvaltısı Konuşuldu

Emıttte Düzce Kahvaltısı Konuşuldu
A+A-

Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) açılan 'Düzce Kahvaltısı' büyük ilgi gördü. Düzce'nin yöresel ürünlerinden hazırlanan kahvaltı için metrelerce kuyruk oluştu, yüzlerce kişi kahvaltılıkl

Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) açılan 'Düzce Kahvaltısı' büyük ilgi gördü. Düzce'nin yöresel ürünlerinden hazırlanan kahvaltı için metrelerce kuyruk oluştu, yüzlerce kişi kahvaltılıklardan tattı. Düzce Valisi Adnan Yılmaz da kahvaltıya gelen konuklarla ilgilendi.
İstanbul Beylikdüzü TÜYAP fuar merkezinde açılan ve uluslararası nitelikteki EMITT fuarına 'Düzce Kahvaltısı' damgasını vurdu. Her yıl geleneksel olarak açılan ve Düzce'nin de katıldığı fuarın ikinci gününde 8'inci salonda Düzce yöresinin ürünlerinden hazırlanan kahvaltı hazırlandı. Ücretsiz olarak sunulan kahvaltıdan yararlanmak için yüzlerce kişi metrelerce kuyruk oluşturdu. Sabah saatlerinde başlayan kahvaltı öğle saatlerine kadar sürdü. Kahvaltı esnasında Düzce Valisi Adnan Yılmaz da davetlilerle ilgilendi ve yöresel ürünler hakkında bilgiler verdi.
(AY)

26.01.2013 10:21:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT