1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emetli Bayram Onur'dan 'iyi Haberler' Var

Emetli Bayram Onur'dan 'iyi Haberler' Var

Emetli Bayram Onurdan iyi Haberler Var
A+A-

Kütahya'nın Emet ilçesinde, doğuştan kalbi delik olan 9 aylık Bayram Onur Fidan'ın tedavisine başlandı. Edinilen bilgiye göre, Bayram Onur ve ailesi, Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca'ın tahsis et

Kütahya'nın Emet ilçesinde, doğuştan kalbi delik olan 9 aylık Bayram Onur Fidan'ın tedavisine başlandı.
Edinilen bilgiye göre, Bayram Onur ve ailesi, Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca'ın tahsis ettiği araçla tedavi çin Denizli'ye gittiler. Denizli'de tüm kontrolleri yapılan küçük Bayram Onur'un sağlığında olumlu gelişmeler olduğu belirtilirken, tedavi ve bakımın aynı şekilde sürmesi halinde ameliyata gerek kalmayabileceği belirtildi.
Baba Mahmut Fidan, yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanımızın tahsis ettiği özel araçla Denizli'ye gittik. Yapılan kontrollerde bebeğimizin sağlık durumunda iyiye giden gelişmeler yaşandığı doktorlar tarafından belirtildi. Tedbiri elden bırakmıyoruz, bundan sonra tedavi için Eskişehir'e götüreceğiz. Yaşanan süreçte bizlere her tür konuda yardım eden Sayın Kaymakamımız Mete BUHARA'ya ve Belediye Başkanımız Mustafa Koca'ya ailem adına teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar halkımız da bizleri yalnız bırakmıyor. Hepsinden Allah razı olsun.Bu ülkede yalnız olmadığımızı bir kez daha anladık. Herkese tekrar teşekkür ediyorum" diye konuştu.
(MS-EFE)

18.02.2013 12:56:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT