1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emet'li Ak Kadınlardan 500 Fidan

Emet'li Ak Kadınlardan 500 Fidan

Emetli Ak Kadınlardan 500 Fidan
A+A-

AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından, 81 ilde gerçekleştirilen 'bir ağaç bir nefes, bir kadın bir umut' sloganlı ağaç dikim projesi kapsamında, Kütahya'nın Emet AK Parti Kadın Kolları taraf

AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından, 81 ilde gerçekleştirilen 'bir ağaç bir nefes, bir kadın bir umut' sloganlı ağaç dikim projesi kapsamında, Kütahya'nın Emet AK Parti Kadın Kolları tarafından fidan dikim günü düzenlendi.
Emet ilçesi İğdeköy mevkiinde bulunan ormanlık alanda yapılan proje ile 500 adet fidan dikimi yapıldı.
Fidan dikimine Emet Orman İşletme Müdürü Savaş Ünle, AK Parti Emet İlçe Başkanı Mehmet Ali Yerem, AK Parti Emet Kadın Kolları Başkanı Serpil Mallı ve bayan üyeler katıldı.
Fidan dikimi sonrası bir açıklama yapan AK Parti Emet Kadın Kolları Başkanı Serpil Mallı, "Genel merkezimizin tüm Türkiye'de başlatmış olduğu 'Bir ağaç bir nefes, bir kadın bir umut' proje kapsamında bizde bugün Emet'li bayanlar olarak 500 fidan dikimi gerçekleştirdik. Bugünlerde bayanların birlik olmasına daha çok ihtiyaç var, kadın kolları olarak birlik ve beraberlik içinde yeni projeler ve etkinlikler düzenleyerek her zaman beraber olacağız" diye konuştu.
(MS-EFE)

08.12.2012 12:08:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT