1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emet Ve Hisarcık'ta Yangın Savaşçılarının Mekanlarında Tamirat

Emet Ve Hisarcık'ta Yangın Savaşçılarının Mekanlarında Tamirat

Emet Ve Hisarcıkta Yangın Savaşçılarının Mekanlarında Tamirat
A+A-

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünce Emet Orman İşletme Müdürlüğü ve Hisarcık Orman İşletme Şefliği bünyesinde bulunan idari bina, Yazlık Eğitim Merkezi, depo binası, yangın işçi ekip binası ve yangın göz

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünce Emet Orman İşletme Müdürlüğü ve Hisarcık Orman İşletme Şefliği bünyesinde bulunan idari bina, Yazlık Eğitim Merkezi, depo binası, yangın işçi ekip binası ve yangın gözetleme kulelerinde yenileme çalışmaları tamamlandı.
Emet Orman İşletme Müdürü Savaş Ünle yaptığı açıklamada," Bölge Müdürlüğümüz tarafından Emet Orman işletme Müdürlüğümüz idari bina, depo binası ve bahçesi, Tetik Bölgesi Yazlık Eğitim Merkezinde 2 Yangın İşçi Ekip Binası ve 2 Yangın Gözetleme Kulelerinde demir doğrama, ahşap kaplama, fayans döşemeleri, duvar örme, sıva yapma, çatı onarımı, alçı kaplama, boya işleri, kapı yenilemeleri, elektrik ve tüm işler kendi işçilerimiz tarafından fedakarca yapılmıştır. Bu arada Hisarcık Orman İşletme Şefliği idari binasının tamiratı 100 bin liraya ihale edilmiştir. Yapılan yenileme çalışmalarında 250 bin lira harcama yapılmıştır. Amacımız tüm personelimize, teşkilatımıza yakışır, daha üst standartlarda görev yerleri oluşturmak ve daha rahat bir çalışma ortamı sağlamaktır" dedi.
(MU-EFE)

20.12.2012 15:23:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT