1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emeklilerde Doğum Günü Heyecanı

Emeklilerde Doğum Günü Heyecanı

Emeklilerde Doğum Günü Heyecanı
A+A-

İzmit Belediyesi'nce mahallelerdeki toplu doğum günü etkinlikleri devam ediyor. Belediyenin Kültür Müdürlüğü Sosyal İşler Biri tarafından organize edilen toplu doğum günü etkinliği Tüysüzler ve Terzib

İzmit Belediyesi'nce mahallelerdeki toplu doğum günü etkinlikleri devam ediyor. Belediyenin Kültür Müdürlüğü Sosyal İşler Biri tarafından organize edilen toplu doğum günü etkinliği Tüysüzler ve Terzibayırı mahallelerindeki emekli evlerinde de yapıldı. Tüysüzler'de 15, Terzibayırı'nda da 16 emekli için toplu doğum günü etkinliği düzenlendi.
Etkinlikte Tüysüzler Emeklievinde Remzi Dursun, Ahmet İşbilir, Şengül İşbilir, Arap Obay, Fesih Topal, Hayat Topal, Kurban Ağgün, Gülaser Ağgün, Zeki Koçak, Nigar koçak, Şahsülal Aktaş, Zehra Baysan, Telli Taçyıldız, Zülfü Demirbağ, Sıdıka Demirbağ ve Terzibayırı Emekli Evinde de Kerim Ayaz, Tamer Saklanan, Mümin Gökdemir, Haluk Ertürk, Nejdet Yavuz Bekçi, Ramazan Gökdemir, Salih Demirer, Hüsniye Öz, Hasan Sancar, Yılmaz Demir, Kevser Demir, Fehmi Er, Yusuf Demir, Feriha Demir, Hatice Demir, Zafer Yavaş için doğum günü pastaları kesildi. Yaşları 60 ile 83 arasında değişen 31 emekli için düzenlenen etkinlikler sayesinde arkadaşlık ve dayanışmanın daha da güçlendiği kaydedildi. Bir çoğu hayatında ilk kez doğum günü kutlayan emekliler, etkinlik için İzmit Belediyesi'ne teşekkür ettiler.
(MA-MA)

03.02.2013 12:37:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT