1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emekli Zabıta Memurları Unutulmadı

Emekli Zabıta Memurları Unutulmadı

Emekli Zabıta Memurları Unutulmadı
A+A-

Tokat'ın Erbaa ilçesinde belediyeden emekli olan zabıta memurları uzun yıllar sonra yeni meslektaşları ile bir araya geldi. Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürü Ümit Cangür ve Zabıta personeli emekli ola

Tokat'ın Erbaa ilçesinde belediyeden emekli olan zabıta memurları uzun yıllar sonra yeni meslektaşları ile bir araya geldi.
Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürü Ümit Cangür ve Zabıta personeli emekli olan zabıta personeline yemek verdi. Duygusal anların yaşandığı yemekte konuşma yapan Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürü Cangür, belediyeye emek vermiş eski personelin hatırlanmasının ve uzun yıllar sonra yeni personeller ile buluşturulmasının önemine dikkat çekti. Belediyeye emeği geçen zabıta personelini hatırlamanın kendileri için bir vefa borcu olduğunu ifade eden Cangür, "Eski dostların buluşmasını ve mutluluğunu gördükçe bizler de mutlu oluyoruz. Şimdi bu hizmeti gerçekleştirmekle ne kadar güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum" dedi.
Yılların zabıta emekçileri ise hatırlanmaktan ve bir araya gelmekten büyük mutluluk duyarken, eski günlerin yad edildiği yemeğe katılanlara günün anısına çeşitli hediyeler takdim edildi.
(Nİ-SLH-Y)

13.12.2012 16:45:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT