1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Emekli Diş Doktorunun Evinden Tonlarca Çöp Çıktı

Emekli Diş Doktorunun Evinden Tonlarca Çöp Çıktı

Emekli Diş Doktorunun Evinden Tonlarca Çöp Çıktı
A+A-

Ankara'da emekli bir diş doktorunun evinden tonlarca çöp çıktı. Çankaya Belediyesi temizlik görevlileri evi 2 günde temizleyebildi. Çankaya ilçesi Kuzgun Sokak 13 numarada bulunan apartman sakinleri

Ankara'da emekli bir diş doktorunun evinden tonlarca çöp çıktı. Çankaya Belediyesi temizlik görevlileri evi 2 günde temizleyebildi.
Çankaya ilçesi Kuzgun Sokak 13 numarada bulunan apartman sakinleri bodrum katta emekli diş doktoru Birol E.'nin oturduğu evden gelen aşırı kokular nedeniyle rahatsız oldu. Bina yöneticisi Hale Çetin, önce kaymakamlığa ardından da Çankaya Belediyesine başvurarak kokunun geldiği dairenin temizlenmesini istedi. Alınan izinlerin ardından içeri giren temizlik görevlileri şok oldu. Temizlik görevlileri bütün odaları tonlarca çöp ve hurda ile dolu daireyi boşaltmak için 2 gün çalıştı. Apartman yöneticisi Çetin, binada oturan emekli diş doktorunun 2 yıldır evine uğramadığını belirterek daireden gelen kokulardan rahatsız oldukları için başvurduklarını söyledi. Temizlik görevlileri tonlarca hurda ve çöp çıkan evi 2 gün süren çalışma sonucunda temizledi.
(BC-ÖZ-Y)

24.01.2013 12:17:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT