1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Elçi'den Gazeteciler Günü Mesajı Bayburt

Elçi'den Gazeteciler Günü Mesajı Bayburt

Elçiden Gazeteciler Günü Mesajı  Bayburt
A+A-

AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gazetecilerin toplumun gören gözü, işiten kulağı ve haykıran sesi olduğuna değinen ELÇİ

AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Gazetecilerin toplumun gören gözü, işiten kulağı ve haykıran sesi olduğuna değinen ELÇİ mesajında şu görüşlere yer verdi:
"Basın çalışanlarının haklarını düzenleyen 212 sayılı yasanın yürürlüğe girişinin 52.yıldönümünü kutluyoruz. Halkın sorunlarını dile getiren ve bunların çözüme kavuşturulması noktasında takipçisi olan basın mensuplarının, çok daha iyi şartlarda görev yapması hepimizin ortak temennisidir. Basın mensuplarının hak ve çalışma koşullarının günün ihtiyaçlarına göre güncelleştirilmesi ve iyileştirilmesi gerek hükümet, gerekse toplum olarak önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu düşüncelerle; kalemini halk adına ve halk için kullanarak, ilkeli ve dürüst yayıncılık prensiplerinden ödün vermeyen, kamuoyunu aydınlatmak için her koşulda büyük bir özveriyle çalışan fikir işçilerimizin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü tebrik eder, sevgi ve selamlarımı sunarım."
(YY-AA-Y)

09.01.2013 15:12:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT