1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Elbeyli İlçesinde Muhtarlar İle Toplantı Yapıldı

Elbeyli İlçesinde Muhtarlar İle Toplantı Yapıldı

Elbeyli İlçesinde Muhtarlar İle Toplantı Yapıldı
A+A-

Kilis İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ve İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Metin Karakuş, Elbeyli ilçesini ziyaret etti. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ve İl Genel Meclis

Kilis İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ve İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Metin Karakuş, Elbeyli ilçesini ziyaret etti.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ve İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Metin Karakuş ilk önce Vali Yardımcısı ve Elbeyli Kaymakamı Meral Uçar'ı makamında ziyaret ettiler.
İlçe Kaymakamı Meral Uçar ile birlikte Elbeyli İlçesi hakkında sohbet eden Bolat ile Karakuş daha sonra, Elbeyli Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu'nda muhtarlarla bir araya geldiler.
İlçe Kaymakamı Meral Uçar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Metin Karakuş, İl Genel Meclis Üyeleri Ekrem Delibaş, Mehmet Ağcabay, daire amirleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleşen toplantıda, İlçenin sorunları ve bu sorunların çözümü konusunda neler yapılabileceği konuşuldu.
(MAD-MAD-Y)

04.02.2013 15:19:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT