1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Elazığ'da Yılbaşı Tedbirdleri Artırıldı Elazığ

Elazığ'da Yılbaşı Tedbirdleri Artırıldı Elazığ

Elazığda Yılbaşı Tedbirdleri Artırıldı  Elazığ
A+A-

Elazığ Emniyet Müdürlüğü yılbaşında yaşanabilecek olumsuzlukları önlemek için bir dizi tedbir aldı. Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Elazığ halkının yeni yılı huzur ve güven içerisind

Elazığ Emniyet Müdürlüğü yılbaşında yaşanabilecek olumsuzlukları önlemek için bir dizi tedbir aldı.
Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Elazığ halkının yeni yılı huzur ve güven içerisinde karşılamaları amacıyla; yılbaşı gecesi halkın yoğun olarak bulunabileceği yerlerde yaya devriye sayısı arttırılırken, şehir içi ve şehirlerarası yol güzergahlarında da trafik ekiplerince yapılan çalışmalar ile vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmeleri için tüm tedbirlerin alındığı bildirildi. Açıklamada, "Vatandaşlarımızın yoğun olarak bulundukları eğlence, alışveriş merkezleri, araç ve yaya yoğunluğu olan cadde ve sokaklarda meydana gelebilecek, hırsızlık ve kapkaç gibi olayların önlenmesi için kent güvenlik sistemi mobese ile gerekli izleme kesintisiz olarak yapılmakta olup, alınan tedbirlere ek olarak yaya ve motorize ekiplerimiz de görevlendirilmiştir. Sürücülerin kazalara sebebiyet vermemeleri için trafik kurallarına titizlikle uymaları ve özellikle alkollü olarak araç kullanılmaması can güvenliği açısından hayati önem taşımaktadır. Vatandaşlarımızın şüphelendikleri herhangi bir durum ve konu ile karşılaşmaları halinde ücretsiz 155 polis imdat telefonuna bilgi vermeleri, emniyet müdürlüğümüzce alınan tedbirlere önemli derecede katkı sağlayacaktır. Bu vesileyle, halkımızın huzur ve güvenliği için 7 gün 24 saat her an görev başında cansiperane çalışan Elazığ Emniyet Müdürlüğü olarak değerli vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, 2013 yılının sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesini dileriz" denildi.
Elazığ Belediyesi zabıta ekipleri denetimlerini artırırken, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 2 Ocak 2013 Çarşamba günü çeşitli kurum ve kuruluşlarda özellikle ihale ve diğer tekliflere hazırlık yapacak olan üyelerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için 1 Ocak 2013 salı günü hizmet verileceği belirtildi.
(EK-AKK-Y)

30.12.2012 15:51:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT