1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Elazığ'da 'huzur Akademisi' Projesi

Elazığ'da 'huzur Akademisi' Projesi

Elazığda huzur Akademisi Projesi
A+A-

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) destekleri ile 'Huzur Akademisi' projesi toplantısının 29 Aralık 2012 tarihinde yapılacağı belirtildi. Ataşehir Mahallesi'nde bulunan Özel Güzide Hanım İlköğr

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) destekleri ile 'Huzur Akademisi' projesi toplantısının 29 Aralık 2012 tarihinde yapılacağı belirtildi.
Ataşehir Mahallesi'nde bulunan Özel Güzide Hanım İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilecek olan bilgilendirme toplantısına gazeteci yazar Mevlüde Uçar, edebiyatçı Hacer Gündüz, İstanbul Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ayşe Karan ve Kadın Sağlıkçılar Dernek Başkanı Op. Dr. Gülhan Cengiz ile çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor. ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, yılın son toplantısının bin kişilik bir final katılımıyla sonuçlandırılacağını söyledi. Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak da, bugüne kadar yapılan 5 toplantıda salonların dolduğunu ifade etti. Tekocak, "Projemiz toplum tarafından kabul görmüş ve yoğun bir ilgiyle karşılanmaktadır. Toplantılarda verilen mesajlar ve konuşmacıların tüm paylaşımları bayanlar tarafından can kulağı ile dinlenmektedir. Gelecek nesilleri yetiştiren bayanlarımıza aslında son derece önemli bir hizmet verilmekte ve toplumumuzun geleceği noktasında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası çok büyük bir değer olan önemli bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetimiz gelecekte çok daha iyi anlaşılacaktır. Yılın son toplantısını büyük bir final ile kapatıp 2013 yılında da bu toplumsal sorumluluk projesini tüm mahallerimize götüreceğiz. 29 Aralık'taki toplantıya tüm bayanları bekliyoruz" dedi.
(EK-YRT-AKK-Y)

27.12.2012 13:16:00 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT