1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Elazığ'da 56 Yaşındaki Gürcü Kadına Tecavüz Dehşeti

Elazığ'da 56 Yaşındaki Gürcü Kadına Tecavüz Dehşeti

Elazığ'da 56 Yaşındaki Gürcü Kadına Tecavüz Dehşeti
A+A-

Gakkoşların kenti olan Elazığ'da 56 yaşındaki Gürcü asıllı bir bayana toplu tecavüz edildi ve sonrasında bayanın paralarıyla birlikte telefonları da gasp edildi. 56 yaşındaki bayanı tecavüz ve gasp ettiği ileri sürülen 4 kişi yakalandı..

Gakkoşların diyarı Elazığ'da 56 yaşındaki Gürcü asıllı bir bayana toplu tecavüz edildi ve sonrasında bayanın paralarıyla birlikte telefonları da gasp edildi. 56 yaşındaki bayanı tecavüz ve gasp ettiği ileri sürülen 4 kişi yakalandı..

Rızaiye Mahallesi’nde 2 Ocak günü meydana gelen olayda 4 kişi, iddiaya göre gece banyo camından girdikleri evde L.Y.’ye tecavüz ettikten sonra, 8 bin lirası ile 3 cep telefonunu gasp etti. Kadının şikayeti üzerine 4 şüpheli, polis ekiplerince kısa sürede yakalandı.

Şüpheliler E.G., B.Ç., Y.Y. ve F.B.’nin üzerlerinden gasp ettikleri belirtilen 6 bin 335 TL ile 3 cep telefonu, bir de uyuşturucu hap ele geçirildi.

Çok sayıda benzer suç kayıtları olduğu anlaşılan şüpheliler, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece ‘gasp ve tecavüz’ suçlarından tutuklanarak Elazığ E Tipi Ceza İnfaz Kurumu’na konuldu.

A+A-

HABERE YORUM KAT